Zaza Akhvlediani

Networker, manager, trener. 

Pasjonuje mnie szukanie i łączenie możliwości biznesowych. Z uwagi na doświadczenie z rynkami Wschodniej i Centralnej Europy, Bliskiego Wschodu i Kaukazu, z którego pochodzę, dobrze czuję się w środowisku międzynarodowym.  Mówi się, że ludzie sa największą wartością każdej firmy. Wierzę w to osobiście, dlatego skupiam się na budowaniu relacji z ludźmi.

Biznes rozumiem jako zaangażowanie czasu i kapitału w różnej postaci. Kiedy te dwie wartości się spotykają powstaje jeszcze większa, która może przynieść korzyść obydwu stronom i zmobilizować działanie na przyszłość. Potrafię  zaangażować możliwe i niemożliwe zasoby, by inicjować i uskuteczniać procesy biznesowe.  Biorę udział także w projektach prospołecznych i dialogowych.

Like it – tzn. życie, moją rodzinę i słońce. Ważne, by każdy z nas pamiętał, skąd pochodzi, ale miał na uwadze to, dokąd zmierza.

Z każdym nawiązuje kontakt. Jest uwielbiany przez ludzi za błyskotliwość, zdolności zjednywania sobie ludzi i porozumiewania się z nimi. Profesjonalnie i umiejętnie dba o relacje, bardzo dostosowując do kodu danej kultury. To pewnie gruzińska krew daje znać o sobie.

zaza@progressivepartners.pl

Powrót