Sylwia Lewandowska-Akhvlediani

Managing Partner, Psycholog biznesu, międzynarodowa master trener i facylitator, PCM® coach

psycholog międzykulturowy (SWPS) z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z liderami międzynarodowych korporacji w Polsce i zagranicą, mama dwójki dzieci, żona Gruzina, członkini Rady Ekspertów THINK TANK oraz partnerka wspierająca Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Współzałożycielka Leadership Festival. Zaufany powiernik i sparring partner kilku „CEO’sów”. Praktyk Mindfulness i Movement Medicine. Ekspertka Climate Leadership zaproszona przez prof. Akademii Leona Koźmińskiego Bolesława Roka. Kobieta włączająca duchowy i emocjonalny aspekt na równi z intelektualnym do biznesu, facylitując procesy transformacji kultur i rozwoju przywództwa. Certyfikowana PCM – Process Communication Model® Coach, Time Line Therapy i Inteligencji Emocjonalnej (International Society for Emotional Intelligence). Członkini Global Learning & Exchange Network, globalnej społeczności profesjonalistów rozwoju organizacji, biznesu i innowacji społecznych założonej w Californii przez Davida Sibbeta i Giselę Wendling. Autorka metodologii i książki: 5 przebudzonych talentów – kompetencje liderów przyszłości (2018). Projektuje i realizuje z zespołem międzynarodowe programy transformacji i rozwoju dla kadry zarządzającej – tzw. leadership journey. Prowadzi kanał na YT po polsku i angielsku zwiększając świadomość wpływu liderów. www.sylwialewandowska.com

Klienci m.in.: Abbott, AbbVie, Adgar, Aster Zeneca, Bader, Boehringer Ingelheim, Brembo, Danone, Electrolux, Frauenthal, Generali, Indesit, Knight Frank, Microsoft, Pipelife, Uniqa, Schneider Electric, Wienerberger, Semmelrock, Rockwell Automation, Mazowiecki Instytut Kultury, Uczelnia Korczaka.

„Sylwia rozbudza świadomość i otwartość na proces zmiany, powoduje, że zmiana staje się osobista. Jako rezultat formułuje mocniejsze, bardziej połączone i rezylientne relacje pomiędzy członkami zespołu. Dzięki współtworzeniu z zespołem możemy osiągać mocniejsze cele.”

Jörg Reinhold, Corporate Information & Digitalisation Officer, Wienerberger

„Sylwia jest dojrzałą, rozumiejącą biznes, skupioną na ludziach i godną zaufania partnerką w transformacji i rozwoju liderów.”

Anna Woźniak, S&OP and Factory Suppy Chain Director, BA Europe, Electrolux

„Praca z Sylwią daje niewiarygodny wzrost samoświadomości, oddziaływania które mamy jako liderzy na naszych wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy.”

Jarosław Matusiewicz, CEO Uniqa Poland

sylwia@progressivepartners.pl

Julia Łaszkiewicz

Liderka i Praktyk biznesu, Executive Coach, Facylitatorka, MBA

Liderka w biznesie, mentorka, trenerka, negocjatorka. Od ponad 25 lat pracuje w biznesie w kadrze zarządzającej, z czego ostatnich 6 lat na stanowisku członka zarządu grupy firm deweloperskich. Odpowiadała za sprzedaż i inwestycje deweloperskie, wprowadzanie nowych usług na rynek, dialog z interesariuszami inwestycji oraz motywację zespołu. Absolwentka Management Development Program w ICAN Institute przy Harvard Business Review, studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania i wielu innych specjalistycznych programów rozwoju i transformacji liderów. Obecnie, zainspirowana międzynarodowymi twórcami zajmującymi się transformacją i komunikacją (Alan Briskin, GLEN, Art of Convening), jest na drodze wykorzystującej doświadczenie i talenty w nowy sposób – angażując zbiorową mądrość. Jako coach wykorzystuje nowe metody komunikacji w zespołach, w stałej superwizji z Wojciechem Eichelbergerem. Prowadzi warsztaty dla kadry zarządzającej, współpracuje m.in. z branżą bankową, informatyczną i deweloperską.

Silny charakter szlifuje, jako sportowiec, motywując tym zespół, dlatego wprowadzane przez nią praktyki w organizacji nazywane są nie wellbeing dla pracowników, ale „wellbeing level hard”. Ukończyła cztery triathlony sprint w Mistrzostwach Polski, w 2019 na 8 miejscu w swojej kategorii wiekowej. Jest także srebrną medalistką Mistrzostw Polski Masters Open Water z 2018 r. oraz Gdynia Winter Swimming Cup 2020.

„Julia jest żywym przykładem, że przemyślana, dobrze przeprowadzona zmiana w życiu zawodowym otwiera nowe możliwości i szanse. Niech żałuje ten kto nie zetknął się jeszcze z profesjonalizmem i energią Julii, ominęła go szansa na inspirującą, prowadzącą do dobrej zawodowej współpracy.”

Katarzyna Kuniewicz, Senior Director Head of Residential Research JLL

julia@progressivepartners.pl

Anna Sierpowska

Nauczycielka Movement Medicine, Terapeutka Lowena, Mindfulness, międzynarodowa facylitatorka

Certyfikowana facylitator analizy bioenergetycznej Lowena, certyfikowana nauczycielka Movement Medicine, trenerka slow-joggingu oraz praktyk mindfulness. Anna prowadzi szereg działań, które przypominają managerom o tym, jak ważne jest osadzenie się, jako lider we własnym ciele i uznanie jego mocy w całokształcie mocy lidera. Ciało jest przestrzenią wyrażania naszego najwyższego potencjału jaki mamy do zrealizowania jako osobistą i kolektywną misję. Projektuje przestrzenie do pracy w transformacji, ceremonie oraz symboliczne elementy w programach zmieniające dynamikę i wymiar realizowanych projektów. Trzyma kręgi wzmacniające oraz facylituje prace w grupach zadaniowych. Współtworzyła i zarządzała konceptem Studio Sante Uzdrowisko Miejskie. Artystka, wraz z zespołem muzyków prowadzi sesje na festiwalach i wybranych wydarzeniach rozwojowych. Dodatkowo studiuje kierunek psychoterapeutyczny w Instytucie Analizy Bioenergetycznej akredytowanym przez Florida Society for Bioenergetic Analysis.

Od Ani: Moje doświadczenie koncentruje się na wspieraniu transformacji jednostek, zespołów i organizacji. Działam z pozycji wspierającego świadka inspirując do ruchu, świadomego oddychania, świadomego uczestnictwa w życiu. Podążając za kulturami rdzennymi TANIEC jest lekarstwem, jest celebracją. Jest rozmową jaki i jest samotną wędrówką. Jest byciem razem a także przestrzenią kochania siebie. Taniec wprowadził w moje życie, moje głębokie odczuwanie ciała utracone w dzieciństwie, bycia w przepływie, czucia ognia, stąpania po ziemi, podróży w przestworzach. Dziś pozwalam sobie być w tańcu każdego dnia – również wtedy, gdy jest bardzo niewygodnie. I czarem tak żeby nikt nie wiedział, że tańczę. Lata powtórzeń i ćwiczeń „emocjonalnych mięśni i powięzi” nauczyły moje ciało odmrażania się. Nauczyłam się dzięki ruchowi, nie zużywać całej dostępnej mi energii na przetrwanie. Ruch stał się długoterminową medycyną.”

anna@progressivepartners.pl

 

Justyna Kozera

Psycholog międzykulturowy, trenerka, facylitatorka

Psycholog stosunków międzykulturowych (SWPS), trenerka i facylitatorka. Przez ponad 10 lat pracowała w Forum Odpowiedzialnego Biznesu, realizując we współpracy z partnerami biznesowymi działania promujące odpowiedzialność w biznesie (CSR), cele zrównoważonego rozwoju (SDGs) oraz współzarządzając organizacją i procesami HR jako wicedyrektorka. Pracowała  w zespołach tworzących kodeksy etyczne FOB i SGH, koordynowała przygotowanie pierwszego raportu społecznego NGO w Polsce. Jako trenerka przygotowywała i prowadziła warsztaty z zakresu CSR, równości szans, różnorodności i współpracy międzysektorowej. Obecnie, jako Dyrektorka Centrum Karier i i Relacji z Absolwentami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie tworzy i rozwija inicjatywy wspierające rozwój zawodowy oraz osobisty studentów i absolwentów oraz zarządza ich realizacją.

justyna@progressivepartners.pl

Zaza Akhvlediani

Export, Sales & Marketing Expert, Amirani Group Co-Founder

Ekonomista z krwi i kości, absolwent prestiżowych programów w Carter Center i George Maison University w USA oraz stypendium Kirklanda. Urodzony networker i negocjator, stąd osiągnął znaczące sukcesy w ekspansji globalnej jednego z najbardziej popularnych napojów energetycznych na świecie. Znajduje właściwych ludzi we właściwym czasie, dystrybutorów, producentów, których potrafi mądrze połączyć wokół innowacyjnych konceptów produktów spożywczych, dziś skupiając swoją energię właśnie w branży FMCG.

Wcześniej współtworzył zespół i zarządzał wolontariuszami podczas mistrzostw UEFA w Polsce, odpowiadał za program mikropożyczek dla przedsiębiorców. Łączy chłodną analizę ekonomiczną i zamiłowanie do danych, analiz, które stanowią podstawy decyzji strategicznych wraz z kreatywnym umysłem, logiką procesu twórczego i nietuzinkowymi pomysłami na autorskie loveBrand.

Biznes rozumie, jako zaangażowanie czasu i kapitału w różnej postaci. Kiedy te dwie wartości się spotykają powstaje jeszcze większa, która może przynieść korzyści obydwu stronom i zmobilizować działania na przyszłość. Mówi się, że ludzie są największą wartością każdej firmy. Wierzy w to osobiście, dlatego skupia się na budowaniu długoterminowych relacji z ludźmi.

Stały bywalec specjalistycznych wydarzeń i szkoleń ISM, ANUGA, GULFOOD,  SIAL czy Fast Company. Szkolił się u takich ekspertów, jak Brain Tracy, Blair Singer czy Andy Harington. Z uwagi na doświadczenie z rynkami Wschodniej i Centralnej Europy, Bliskiego Wschodu i Kaukazu, z którego pochodzi świetnie się odnajduje w międzynarodowym środowisku.

Doświadczył wojny i braku, podczas trwającego konfliktu zbrojnego w Abchazji, stąd docenia poczucie bezpieczeństwa, rodzinę, silne więzi sąsiedzkie i carpe diem i z tego względu też  włącza się w inicjatywy prospołeczne.

zaza@progressivepartners.pl