W rytmie ciała i umysłu. Warsztat dla zabieganych

Żadnym odkryciem nie będzie stwierdzenie, że żyjemy szybko. Human doings – ciągle zagonieni – oszczędzamy czas kosztem energii, naszego najcenniejszego zasobu. Jeśli zauważyliście, że wasze ciało nie nadąża, protestuje i zgłasza się do was z bólem brzucha, pleców, bezsennością, problemami z koncentracją – zapraszamy na warsztat dla zabieganych „W rytmie ciała i umysłu”.

Korzyści dla Ciebie:

  • zrozumiesz potrzeby swojego ciała i umysłu,
  • odkryjesz, co odbiera, a co dodaje Ci energię,
  • dowiesz się, jak się zatrzymywać i zwalniać, gdy twój organizm tego potrzebuje,
  • nauczysz się stosować proste i skuteczne metody koncentracji i uważności, które można bez budzenia sensacji przenieść do codzienności,
  • dowiesz się,  jak przy pomocy prostych rytuałów dbać o swój poziom energii, w zgodzie ze swoim rytmem.

Co się będzie działo?

SLOW DOWN. Zwolnij. Usiądź z nami przy stole i zjedz śniadanie. Powoli. Ciesząc się słońcem, zielenią, jedzeniem. Daj ciału sygnał, że może zwolnić, że będziesz go słuchać z wytężoną uwagą. Poczuj, że ten dzień jest inny.

CLEAN. Poznaj oczyszczającą moc śmiechu. Odrzuć to, co Ci przeszkadza. Pozbądź się nadmiaru emocji, napięć, myśli. Stwórz przestrzeń na nowe.

RELAX / LET GO. Poznaj mądrość swojego ciała. Wypróbuj metody pracy z ciałem, relaksacji, koncentracji, uważności. Poeksperymentuj i zaobserwuj, co działa dla Ciebie.

STRENGHTEN. Zamień odkrycia na rytuały i nawyki. Znajdź najlepsze dla siebie rytuały, które dodają Ci energii. Zastanów się, w jaki sposób przenieść je do codzienności i zamienić na wspierające Cię nawyki.

Gdzie i kiedy? Wrocław, 28.06.2014r.

Prowadzenie: Piotr Kurpiasz, Zofia Barańska, Alassane Wat, Halina Gliwa

Zapraszamy do wspólnego poszukiwania rytmu i źródeł energii.

Więcej informacji/bilety – sprawdź tutaj: WRYTMIECIALAIUMYSLUwarsztatdlazabieganych_zaproszenie

Dołącz do wydarzenia poprzez FB – tutaj.

 

 

 

Powrót