Turbokoncentracja i wyższe poziomy przywództwa dla IT w Krakowie

Już 8 marca Karolina Iwa i Piotr Kurpiasz poprowadzą w ramach cyklicznej konferencji dla branży IT infoMEET w Krakowie 2 warsztaty: „Skuteczny lider –jak przejść na kolejne poziomy przywództwa?” oraz „Turbokoncentracja na totalnym luzie”.
W ramach warsztatu „Skuteczny lider –jak przejść na kolejne poziomy przywództwa?” uczestnicy podsumują sobie przywódcze sukcesy, zastanowią się nad tym, co jest dla nich ważne w przywództwie. „Omówione zostaną 5 poziomów przywództwa, ale przede wszystkim zastanowimy się jakie przekonania i zachowania wpierają w przejściu na wyższy poziom i które z nich można wdrożyć do swojej codzienności.” – mówi Piotr z Progressive Partners.
Wszystkim, którzy szukają więcej skupienia oraz spokoju w życiu i pracy polecamy warsztat „Turbokoncentracja na totalnym luzie”. W dobie nadmiaru zadań, natłoku informacji szansę na spokojny umysł są bliżej, niż nam się wydaje. „Warto przyjrzeć się prostym formom relaksacji i skupienia, nawet 10 minut wplecione w codzienność może nam przynieść wartościowe rezultaty” – mówi Karolina z Progressive Partners.
Zapraszamy!
Więcej informacji: http://novial.pl/infomeet/p/29/infomeet-krakow

Materiały:
Opis warsztatu „Skuteczny lider. Jak przejść na wyższe poziomy przywództwa?”
Opis warsztatu „Turbokoncentracja przy totalnym luzie”

Powrót