Sylwia Myszka-Szyszka

Facylitatorka, Trenerka

Uwielbiam pracować z dużymi grupami i stwarzać przestrzeń dla nowego. Wspieram grupy i organizacje w znajdowaniu odpowiedzi na trudne i złożone pytania, na które nie ma jednej oczywistej odpowiedzi.

Chętnie pracuję z ludźmi, którzy chcą i wierzą, że mogą, choć jeszcze nie do końca wiedzą jak; którzy chcą nadawać znaczenie temu, co robią; którzy chcą mieć realny wpływ. Moim celem, zamiast dawania odpowiedzi, jest stwarzanie przestrzeni do rozwoju.

Dużo czerpię z obserwacji siebie i innych. Podróżując, uczę się ciekawości i otwartości na Inne. W pracy i w przyjaźni cenię to, co Odważne i Autentyczne. Z czasem coraz bardziej doceniam to, co Proste.

Mam ogromny apetyt na świat i życie. Chcę poznawać i odkrywać, ale też tworzyć i zmieniać. Pewnie dlatego uwielbiam góry, morze i pustynię – za nieskończoną przestrzeń, którą oferują.

Jestem certyfikowanym trenerem i coachem, członkiem brytyjskiego Chartered Institute of Personnel and Development. Pracuję po polsku, angielsku i niemiecku.

Mówią o mnie, że przynoszę spokój. Że mam tą łagodną pewność siebie, która zaraża i powoduje, że sprostywanie trudnemu przychodzi z łatwością. Że słucham wewnętrznego głosu i dzielę się jego mądrością. I że to dobrze.

sylwia.myszka@progressivepartners.pl

Powrót