Sylwia Lewandowska-Akhvlediani

Managing Partner, Psycholog biznesu, międzynarodowa master trener i facylitator, PCM® coach

psycholog międzykulturowy (SWPS) z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z liderami międzynarodowych korporacji w Polsce i zagranicą, mama dwójki dzieci, żona Gruzina, członkini Rady Ekspertów THINK TANK oraz partnerka wspierająca Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Współzałożycielka Leadership Festival. Zaufany powiernik i sparring partner kilku „CEO’sów”. Praktyk Mindfulness i Movement Medicine. Ekspertka Climate Leadership zaproszona przez prof. Akademii Leona Koźmińskiego Bolesława Roka. Kobieta włączająca duchowy i emocjonalny aspekt na równi z intelektualnym do biznesu, facylitując procesy transformacji kultur i rozwoju przywództwa. Certyfikowana PCM – Process Communication Model® Coach, Time Line Therapy i Inteligencji Emocjonalnej (International Society for Emotional Intelligence). Członkini Global Learning & Exchange Network, globalnej społeczności profesjonalistów rozwoju organizacji, biznesu i innowacji społecznych założonej w Californii przez Davida Sibbeta i Giselę Wendling. Autorka metodologii i książki: 5 przebudzonych talentów – kompetencje liderów przyszłości (2018). Projektuje i realizuje z zespołem międzynarodowe programy transformacji i rozwoju dla kadry zarządzającej – tzw. leadership journey. Prowadzi kanał na YT po polsku i angielsku zwiększając świadomość wpływu liderów. www.sylwialewandowska.com

Klienci m.in.: Abbott, AbbVie, Adgar, Aster Zeneca, Bader, Boehringer Ingelheim, Brembo, Danone, Electrolux, Frauenthal, Generali, Indesit, Knight Frank, Microsoft, Pipelife, Uniqa, Schneider Electric, Wienerberger, Semmelrock, Rockwell Automation, Mazowiecki Instytut Kultury, Uczelnia Korczaka.

„Sylwia rozbudza świadomość i otwartość na proces zmiany, powoduje, że zmiana staje się osobista. Jako rezultat formułuje mocniejsze, bardziej połączone i rezylientne relacje pomiędzy członkami zespołu. Dzięki współtworzeniu z zespołem możemy osiągać mocniejsze cele.”

Jörg Reinhold, Corporate Information & Digitalisation Officer, Wienerberger

„Sylwia jest dojrzałą, rozumiejącą biznes, skupioną na ludziach i godną zaufania partnerką w transformacji i rozwoju liderów.”

Anna Woźniak, S&OP and Factory Suppy Chain Director, BA Europe, Electrolux

„Praca z Sylwią daje niewiarygodny wzrost samoświadomości, oddziaływania które mamy jako liderzy na naszych wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy.”

Jarosław Matusiewicz, CEO Uniqa Poland

sylwia@progressivepartners.pl

Powrót