Sylwia Lewandowska-Akhvlediani

Managing Partner

Psycholog Biznesu, Międzynarodowy Coach, Trener i Facylitator

Od ponad 15 lat inspiruję i wspieram zmiany w organizacjach, zespołach i ludziach. Moją misją jest podnoszenie wartości ludzi i organizacji, by idea odpowiedzialności nie była miło brzmiącym hasłem, ale codzienną i naturalną praktyką liderów, zespołów i tym samym budowała wartość organizacji.

Mocny wpływ na moje dzisiejsze podejście miała idea CSR, którą poznałam pracując w Forum Odpowiedzialnego Biznesu, gdzie uważność na relacje z interesariuszami odnoszę do każdego kontekstu – także otoczenia prywatnego. Fascynuje mnie psychologia sportu i zwycięstwa, na co dzień tworząc zespół o takim nastawieniu. Uwielbiam różnorodność kultur, a fakt, że pracuje w Polsce i innych krajach daje mi możliwość doświadczania zarówno różnic jak i podobieństw w podejściu do  przywództwa, budowaniu zespołów, pracy z talentami i liderami czy po prostu pójściem poza reguły i zasady!

Dbam także o swoją energię osobistą, stale rozwijając się w międzynarodowym środowisku przedsiębiorców, trenerów, coachów, tancerzy. Z dumą przyjęłam zaproszenie do Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, a z nieukrywaną radością oświadczyny męża – Gruzina.

Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale tak mówią o mnie: Nie odpuści! Uważnie słucha i parafrazuje! Inspiruje, prowokuje, zadaje trudne pytania, energetyzuje. Pomimo relacji koleżeńskich, dba o zdrowy dystans i profesjonalizm. Przeplata spotkania żartami, luźną atmosferą, która umożliwia otwartość i brak oporów w poruszaniu trudnych tematów zarówno pracowych, jak i osobistych, mających wpływ na życie zawodowe. Tworzy aurę spokoju i komfortu pracy. Czuć, że jej bycie z człowiekiem wypływa z serca i pasji.

sylwia@progressivepartners.pl

Powrót