Laboratorium Open Space

W dniach 26-30 stycznia odbywa się w Warszawie Międzynarodowy Trening Open Space organizowany przez Progressive Partners. Facylitatorzy z Polski, Włoch i Niemiec będą mieli okazję pracować z uczestnikami mi.in. z Finlandii, Izraela, Włoch czy Niemiec. Trening jest pierwszym z kilku planowanych przez Progressive Partners w tym roku wydarzeń mających na celu przybliżenie metody i częstszy jej wybór, aby wspierała podnoszenie wartości ludzi i organizacji.
Nie każdy może poświęcić 5 dni, aby być z nami, dlatego też postanowiliśmy zaprosić praktyków, klientów i zainteresowane osoby, aby w nieformalnej atmosferze poopowiadać historie i zrozumieć wartość facylitacji dla rozwiązywania rozmaitych wyzwań biznesu i organizacji.

Zapraszamy zatem w czwartek 29 stycznia o g. 14.30 do Hotelu Gromada Okęcie.

Dla tych, którzy za dnia pracują wieczorem w czwartek dodatkowa atrakcja: Okrągły Stół Open Space, z gościem – Jo Toepfer z Berlina. Jo jest facylitatorem OST, który pracował w Tadżykistanie, Azerbejdżanie, Rosji oraz wiele na Ukrainie i zdecydowanie ma sporo fascynujących historii do poopowiadania. Więc jeśli chcecie zimowym wieczorem przy pysznym napoju posłuchać jednego ze starszyzny globalnej społeczności OST – dołączcie do nas o g. 20 u Znajomych Znajomych  w Warszawie na Wilczej 58A.

Prześlijcie to zaproszenie osobom, dla których te spotkania mogą mieć duże znaczenie.

Patroni wydarzenia:
THINKTANK, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, HR Polska, Osobyzasoby

Do zobaczenia,
Karolina Iwa i Sylwia Lewandowska-Akhvlediani z zespołem.

Laboratorium Open Space

Powrót