Karolina Iwa

Managing Partner

Senior Facilitator, Ekspert Pracy z Dużymi Grupami, Górołazka

Moją życiową pasją jest praca z dużymi grupami i wspieranie procesów dialogowych. Chętnie towarzyszę organizacjom w skomplikowanych momentach zmiany, gdzie nikt nie ma odpowiedzi na ważne pytania, a czas nagli. Dobrze się czuję wspierając zespoły, które zgubiły swój kreatywny „flow” lub chcą wejść na poziom wyżej i mają w sobie gotowość i ciekawość pracy.

Rozwijam się w relacji ze sobą i z innymi. I w górach. Spędzam dużo czasu na obserwacji i refleksji, ucząc się interdyscyplinarnie. Wchodząc na 4000-niki, uczę się przywództwa i rozwiązywania trudności w zespole. Czytając fantasy, przypominam sobie wartość wytrwałości. Patrząc w chmury, wymyślam ćwiczenia kreatywności. Pracując z grupami, utwierdzam się w ważności ciszy i oddechu.

Napędza mnie świadomość tego, co dwa kroki dalej i nieodparta ciekawość. Wyzwań sobie nie stawiam. Uczenie się i ciągła potrzeba głębszego zrozumienia same oferują mi „task” listy. Najchętniej pracuje z grupami gotowymi do zmiany. Potrafię zaoferować ciekawe procesy grupom wizjonerskim, odważnym, działającym nieszablonowo. Jestem osoba, którą warto zaprosić, kiedy inne metody „na rynku” nie dały rady i trzeba świeżego podejścia. Trzymam rękę na pulsie nowych metod i podejść do pracy z grupą w przestrzeniach przywództwa i pracy zespołowej, innowacyjności, kreatywności.

Ludzie mówią o mnie, że jestem autentyczna, radosna, wizjonerska i kreatywna. Mówią, że dobrze czuję grupę, że potrafię spontanicznie reagować na to, czego grupa potrzebuje i mam odwagę pracować poza scenariuszem. I że potrafię „trzymać ramę”, czyli troszczyć się o czas i przestrzeń na rzeczy ważne. I że zarażam energią.

karolina@progressivepartners.pl

Powrót