Julia Łaszkiewicz

Liderka i Praktyk biznesu, Executive Coach, Facylitatorka, MBA

Liderka w biznesie, mentorka, trenerka, negocjatorka. Od ponad 25 lat pracuje w biznesie w kadrze zarządzającej, z czego ostatnich 6 lat na stanowisku członka zarządu grupy firm deweloperskich. Odpowiadała za sprzedaż i inwestycje deweloperskie, wprowadzanie nowych usług na rynek, dialog z interesariuszami inwestycji oraz motywację zespołu. Absolwentka Management Development Program w ICAN Institute przy Harvard Business Review, studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania i wielu innych specjalistycznych programów rozwoju i transformacji liderów. Obecnie, zainspirowana międzynarodowymi twórcami zajmującymi się transformacją i komunikacją (Alan Briskin, GLEN, Art of Convening), jest na drodze wykorzystującej doświadczenie i talenty w nowy sposób – angażując zbiorową mądrość. Jako coach wykorzystuje nowe metody komunikacji w zespołach, w stałej superwizji z Wojciechem Eichelbergerem. Prowadzi warsztaty dla kadry zarządzającej, współpracuje m.in. z branżą bankową, informatyczną i deweloperską.

Silny charakter szlifuje, jako sportowiec, motywując tym zespół, dlatego wprowadzane przez nią praktyki w organizacji nazywane są nie wellbeing dla pracowników, ale „wellbeing level hard”. Ukończyła cztery triathlony sprint w Mistrzostwach Polski, w 2019 na 8 miejscu w swojej kategorii wiekowej. Jest także srebrną medalistką Mistrzostw Polski Masters Open Water z 2018 r. oraz Gdynia Winter Swimming Cup 2020.

„Julia jest żywym przykładem, że przemyślana, dobrze przeprowadzona zmiana w życiu zawodowym otwiera nowe możliwości i szanse. Niech żałuje ten kto nie zetknął się jeszcze z profesjonalizmem i energią Julii, ominęła go szansa na inspirującą, prowadzącą do dobrej zawodowej współpracy.”

Katarzyna Kuniewicz, Senior Director Head of Residential Research JLL

julia@progressivepartners.pl

Powrót