IT w Krakowie – po turbokoncentracji i na kolejnych poziomach przywództwa

8 marca Karolina Iwa i Piotr Kurpiasz inspirowali pracowników branży IT w trakcie cyklicznej konferencji dla branży infoMEET.

Koncentracja i spokój nigdy jeszcze nie były tak blisko! Uczestnicy warsztatu „Turbokoncentracja na totalnym ludzie” mieli okazję przyjrzeć się swojemu podejściu do m.in. skupienia i uważności w życiu, zastanowić się do czego w zasadzie są one potrzebne, gdzie potrzebują ich więcej.  „Dla wielu osób odkrywcze jest to, że aby wprowadzić spokój i skupienie umysłu  wystarczą proste formy i nie trzeba wcale wyjeżdżać w tym celu do Indii, czy wyprowadzać się w góry. Ważne jest jednak, aby wprowadzić je w nawyk i stosować codziennie.” – mówi Karolina z Progressive Partners.

W trakcie drugiego warsztatu liderzy branży IT zbliżyli się do kolejnych poziomów przywództwa. „Aby przejść na kolejny poziom przywództwa – warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić się na jakim poziomie jestem teraz. Z czego jestem zadowolony? Co jest dla mnie ważne w przywództwie? Odpowiedzi na te pytania w trakcie warsztatu były bazą do tego, żeby wyznaczyć sobie cel przywódczej podróży -poziom na którym chcemy się znaleźć, popracować nad przekonaniami, które nas tam zaprowadzą i wyznaczyć konkretne działania, dzięki którym osiągniemy oczekiwane rezultaty.” – mówi Piotr z Progressive Partners.

Materiały:

Zobacz galerię zdjęć z warsztatów: http://bit.ly/Warsztaty_infoMEET_Kraków

Zobacz galerię zdjęć z całej konferencji: http://bit.ly/konferencja_infoMEET_Kraków

Powrót