Facylitacja Pracy z Dużymi Grupami – Międzynarodowy Trening Open Space

– 26. Stycznia – 30. Stycznia, 2015 –

Facylitacja, czyli wspieranie grup i organizacji w odkryciu co dla nich kluczowe, osiągnięciu ważnych dla nich celów i towarzyszenie w głębokich procesach zmiany to podstawa naszej pracy i fundament naszego podejścia w Progressive. Kiedy zmiany wymagają pracy z dużymi grupami i pracy z całym systemem my nie zgrzytamy zębami z lęku przed tym, jakie to skomplikowane zadanie. My się cieszymy i zacieramy ręce, a nasze głowy nie potrafią przestać fantazjować nad tym, jaki scenariusz najlepiej by się tu sprawdził, nawet nad poranną porcją müsli. Na wrześniowym Spotkaniu Strategicznym PP planowaliśmy działania, które pomogą nam podzielić się naszą pasją do kompleksowych systemowych rozwiązań i podnieść rozumienie tego, czym jest facylitacja na polskim rynku. Szukaliśmy pomysłów, które pozwolą nam dotrzeć do naszych Klientów (również tych przyszłych) z informacjami i historiami obrazującymi, kiedy zaproszenie nas do pofacylitowania procesu zmiany może być dobrym pomysłem. Od teraz do września 2015 nasze działania będą krążyły wokół tego tematu. A będzie bogato i inspirująco.
Zaczynamy od Open Space – metody, z którą jesteśmy mocno kojarzeni. Open Space to metoda pracy z dużymi grupami i całymi systemami, która dobrze sprawdza się, kiedy mamy do rozwiązania skomplikowaną sytuację, nikt do końca nie wie, co byłoby dobrym rozwiązaniem, problem dotyka wielu grup i osób, a decyzja tak na prawdę potrzebna jest wczoraj. Jeśli planujecie proces dialogu z interesariuszami, Waszą domeną jest innowacja lub jesteście w sytuacji, kiedy ważna byłaby interwencja kryzysowa – zgłoście się do nas. Chętnie przeanalizujemy z Wami wspólnie co się dzieje i co mogłoby się dziać, by przybliżyć Was do dobrego rozwiązania.
A jeśli chcecie sami zanurzyć się głęboko w doświadczenie Open Space, by zrozumieć, jak ta metoda może Wam pomóc rozwijać własne przywództwo, pomóc Wam swobodniej i z większym poziomem sprawstwa poruszać się (też w dużych) grupach i jak może wesprzeć Waszą organizację w procesach rozwojowych – zapraszamy na Międzynarodowy Samoorganzowany Trening Open Space, który gościmy w styczniu 2015. Szczegóły w załączniku.
Aha – polecamy otworzyć załącznik natychmiast, by jeszcze załapać się na taryfę Early Bird!

Strona projektu: www.sost.eu

SOST zaproszenie

SOST money

Screen Shot 2014-10-28 at 15.58.22

Powrót